Svarīgi

Klasiskās homeopātijas seminārs Indijā. Kopsavilkums.
Klasiskās homeopātijas seminārs Indijā. Kopsavilkums.

2016.g.  no 24.janvara līdz 12. februārim Indijas dienvidu štatā Keralā norisinājās ikgadējais, jau 7.klasiskās homeopātijas seminārs, kuru vadīja ārsts –homeopāts Jose Isaac.

  Semināra tēmas: Jauna pieeja bērnu, vīriešu, sieviešu, senioru saslimšanu ārstēšanā. Vēža ārstēšana. Imunitātes atjaunošana. Homeopātija dažādos dzīves posmos. Grūtnieču novērošana. Dzemdības un pēcdzemdību periodi.
   Vēlos dalīties iespaidos. Ikdienas klases nodarbību un klīnikas apmeklēšanas laikā dakteris Jose bagātīgi dalījās ar mums savā vērtīgajā daudzgadīgajā pieredzē tādu sarežģītu slimību ārstēšanā kā izkaisītā skleroze, vēzis, vairogdziedzera saslimšanas ( ļoti izplatīta problēma Indijā), rehabilitācija pēc insulta un traumām. Grūtnieces, zīdaiņi, bērni, pieaugušie un seniori – katrai vecuma grupai Jose Isaac rekomendēja noteiktus homeopātijas preparātus noteiktā secībā. Mūsu pasniedzējs bieži norādīja uz to, ka lielākā daļa homeopātu pareizi nosaka pirmo ārstēšanas preparātu, bet tālāk pieļauj daudz kļūdu – izvēlas nepareizu preparāta potenci, atkārtošanas biežumu, nepareizi novērtē preparāta iedarbību vai nosaka nākamo preparātu, kurš nav draudzīgs, tas nozīmē, nesader, ar iepriekšējiem. Regulāri apmeklējot klīniku (pieņemšanas laikā konsultējot 10-20 pacientus), pasniedzējs pacietīgi skaidroja savu ārstēšanas taktiku, mēs apspriedām ārstēšanas plānus un smagu patoloģiju ārstēšanas gaitu. Dakteris Jose neizmanto datoru  un programmas, jo visas zināšanas – gan Materia Medica, gan Repertorijs – viņam ir galvā! Fenomenālā atmiņa un milzīga pieredze! Jāpiebilst, ka homeopātija Indijā jau sen pieņemta un tiek atbalstīta valsts līmenī – ir vairākas valsts homeopātijas slimnīcas, koledžas un vairākkārt, kad bija dažādu epidēmiju draudi, pēc valsts veselības ministrijas norīkojuma dažu dienu laikā iedzīvotajiem tika bezmaksas izdalīti homeopātijas graudiņi, ātri apturot bīstamu infekciju izplatīšanos (lai saprastu šī milzīgā darba apjomu un rezultātu, salīdziniet: Keralas štata iedzīvotāju daudzums – 34 miljoni, bet platība - 39 000 km2  - tas ir gandrīz Latgales un Vidzemes kopplatība).

  Seminārā mēs daudz runājām par zīdaiņu un bērnu ārstēšanu. Zīdīšanas, miega, elpošanas un vēdera izejas problēmas, ka arī klepus, iesnas, hiperaktīva vai agresīva uzvedība – visu var koriģēt ar pareizi izvelētu homeopātijas preparātu. Citas problēmas – bērna palēnināta vai aizkavēta attīstība – kad bērns sāk vēlāk staigāt vai runāt, novērojams muskuļu vājums un triekas, cērmes, miega traucējumi bērniem, galvassāpes tīņiem. Tas ir vien neliels problēmu klāsts, kuru mēs novērojām un apspriedām klīnikā. Pēc ilgas slimošanas vai antibiotiku lietošanas, gudri un secīgi nosakot homeopātijas preparātus, var atjaunot imunitāti.

  Vēl viena plaša un svarīga semināra tēma – grūtnieču novērošana, sagatavošanās dzemdībām, laimīgas dzemdības, pēcdzemdību periods. Visizplātītākās grūtnieču sūdzības: nelaba dūša no rītiem, tūskas, muguras sāpes, aizcietējumi un hemoroīdi, depresija, bailes no dzemdībām.  
 Agrīnas asiņošanas, aborta draudi, pēcabortu un pēcdzemdību periodi, menopauzes asiņošanas. Kad mēs topošai māmiņai nosakām pareizo homeopātijas preparātu, mēs dziedinām arī mazuli, noņemot iedzimto apgrūtinājumu.

  Onkoloģija – viena no mūsu Indijas semināra centrālajām tēmām. Dakteris Jose dalījās  savā pieredzē par ādas, krūts, kuņģa, mutes dobuma, kaulu, plaušu, dzemdes un citas lokalizācijas vēža ārstēšanu. Turklāt homeopātija efektīvi palīdz novērst arī operāciju, apstarošanas un ķīmijterapijas sekas. Galvenais audzēju ārstēšanā – „iet ļoti lēni”, tas nozīmē, uzmanīgi veikt pacienta aptauju par aktuālām sūdzībām, izmantot preparātus ar zemu potenci ilgstoši, mēnešiem, un tad ļoti pakāpeniski pāriet uz augstākās potences preparātiem. Dakterim Jose ir savas gadu desmitiem pārbaudītas terapijas vadlīnijas.

  Daudzi pacienti (visbiežāk ar nopietnām onkoloģiskām diagnozēm) brauc uz šo klīniku, kur dzīvo un ārstējas 3 nedēļas, atrodoties Keralas kūrorta zonā Arābijas jūras krastā daktera Jose Isaac ikdienas uzraudzībā. Tad saņem preparātus nākamajiem 3-6 mēnešiem, regulāri atskaitās par to lietošanu pa e-pastu.

Ja ir jautājumi – rakstiet homeoterra.lv@gmail.com