Svarīgi

Bez kafijas un šokolādes?
Bez kafijas un šokolādes?
Homeopātiskie graudiņi – ļoti smalks informācijas avots mūsu organismam. Stipras smaržvielas vai vielas ar izteiktu garšu var traucēt vai pat apstādināt homeopātisku preparātu darbību.
 Tāpēc homeopātiskas ārstēšanas gaitā nedrīkst dzert kafiju un ēst šokolādi. Glabāt preparātus vajag tālāk no smaržvielām, medikamentiem, tiešiem saules stariem. Pēc lietošanas maisiņu ar homeopātisku preparātu cieši jāaiztaisa. Vēl pirms 200 gadiem homeopātijas pamatlicējs Samuels Hānemanis diētas jautājumos bija ļoti strikts. Savā grāmatā „Ārstniecības mākslas Organons” §259 viņš raksta: „...Ārstēšanas laikā no diētas un režīma jāizslēdz viss, kas var izraisīt ārstniecisku iedarbību, lai šo mazo dozu nevarētu apspiest vai iznīcināt citas svešas zāles kairinājums”.
Piez. 139: „ No tāluma dzirdamas maigas flautas skaņas, kuras klusajā pusnakts stundā var piepildīt maigo sirdi ar cēlam jūtam un izkausēt viņu reliģiozā ekstāzē, nav dzirdamas un kļūst vājas starp disonējošiem kliedzieniem un dienas trokšņiem”.