Problēmas ar zobiem

Kā uzvarēt kariesu?
Kā uzvarēt kariesu?
Problēmas ar zobiem var rasties jebkurā vecumā.
No sākuma zobi var sagādāt saimniekam rūpes zobu nākšanas laikā. Uzmanīga māmiņa pamana daudz dažādu mazuļa simptomu. Var būt drudzis ar nemieru, traucēts miegs, vēdera izejai mainās krāsa un smarža, dažreiz ir siekalošanās, čūliņas mutē, urīna daudzuma samazināšanās, bālums, slikta apetīte, pat krampji.

 Daži mazuļi visu velk mutē un kož. Citiem zobi šķeļas vēlu – tikai ap gadiņu. Ir gadījumi, kad zobi sāk bojāties uzreiz pēc izšķelšanās. Mums ir brīnumaini homeopātiskie preparāti – palīgi šim bērna dzīves periodam.
 Tālāk pēc šķelšanas bērnam jau 20 zobi mutē, bet problēmas nerimstas. Bieži zobi sāk bojāties, sāp, parādās sakodiena izmaiņas ( bieži bērns ilgstoši sūkā knupīti vai pirkstu, elpo ar muti). Dažiem bērniem laiku pa laikam mutē parādās ļoti sāpīgas čūliņas. Apskates laikā var redzēt apliktu mēli, sejas asimetriju, atvērtu muti, īsu zemmēles saitīti, plaisiņas mutes kaktiņos. Bieži bērni miegā griež zobiņus. Šajā situācijā svarīgi dot ne tikai homeopātisko preparātu zobu stiprināšanai ( parasti tie ir kaļķa savienojumi), bet arī stiprināt mazuļa organismu un imunitāti.
Maiņas sakodiens – īpašais dzīves posms. Bērns aug, parādās pastāvīgie zobi, kuri līdz 11-13 gadiem pilnīgi aizvieto piena zobus. Biežākas sūdzības: kariess, aplikums un zobakmens, čūliņas, zobu rindu traucējumi. Tas ir pubertātes laiks, aktīvi aug kauli un muskuļi, hormonālais sprādziens. Bieži bērnam jau ir solīda slimību un antibiotiku lietošanas  vēsture. Pareizs homeopātiskais preparāts – organisma harmoniskas attīstības garantija. Rezultātā kariess arī vairāk neprogresē.    
Pieaugušais cilvēks. Rūpes, uztraukumi, stresi...Nav laika slimot, jāstrādā un jāpelna – un daudzi cilvēki ignorē pirmos slimības signālus, ar medikamentiem noņemot simptomus un sāpes. Par laimi aptiekā tiek piedāvātas zāles un jebkura problēma acumirklī izzūd. Uz laiku. Taču pēc dažiem gadiem organisms padodas. Zobi ne tikai bojājas, bet arī paliek kustīgi, pastiprināti veidojas zobakmens, smaganas iekaist, slikti ož no mutes, rodas smaganu čūlas...Daudzi homeopātiskie preparāti spēj ne tikai stiprināt zobus un smaganas, tālākajā ārstēšanā- sabalansē organismu, stiprina  imunitāti. Homeopātisko ārstēšanu sākt nekad nav par vēlu!
Homeopātijas preparāti palīdz noņemt sāpes, veicina zobu un smaganu stiprumu, palīdz apstādināt asiņošanu pēc zobu raušanas, noņem sāpīgumu, uzkožot pēc zobu urbšanas, sakņu kanālu un zobu plombēšanas. Ārkārtīgi vērtīga homeopātijas palīdzība smaganu abscesu, iekaisumu un stomatītu gadījumā. Atcerieties, ka homeopātija neaizvieto vizīti pie zobārsta!!!