Liels svars

Smagi!
Smagi!
Katram cilvēkam ir savs priekšstats par ideālo svaru. Šajā rakstā tiek runāts par acīmredzamu lieku svaru un aptaukošanos. Lai kontrolētu lieko svaru un tauku slāņa samazināšanos, katrs gadījums tiek izskatīts individuāli.

 Svara pieaugums var būt saistīts ar tādiem nopietniem faktoriem kā ģenētika un metabolisma iedzimtie traucējumi, nepietiekošas izvadīšanas funkcijas, ēšanas ieradumi un dzīves veids. Homeopātiskā ārstēšana bāzējas uz drenēšanas ( nieru, aknu un cirkulācijas sistēmas atbrīvošana no toksīniem), organisma attīrīšanas un ārstēšanas metodēm. Dauzi homeopātiskie preparāti aktivizē tauku un cukura sadedzināšanu, veicina urīna izdalīšanu, izvada toksīnus. Piemērs: pirms gulētiešanas Jūs aizmirsāt noņemt no pirksta gredzenu, bet no rīta pirksti ir tik piepampuši, ka noņemt gredzenu nav iespējams. Un tikai pēc dažām stundām, pēc urinēšanas, gredzenu var noņemt. Daži homeopātijas preparāti iedarbojas kā stipri drenēšanas aģenti. Bet vēl katram pacientam jāzina, kā pareizi ēst un fiziski aktīvi vingrot. Tauku daudzumu uzturā jāsamazina līdz minimumam, bet badošanās vai sekošana diētai var būt kaitīgas pat tukliem cilvēkiem, jo pēc diētas vai badošanās beigām pazaudētais svars atgriežas. Ekstrēmas diētas var veicināt nopietnus traucējumus, piemēram, kā anoreksija un bulīmija. Maģiskas tabletes nav! Tikai regulāra fiziska slodze, kas tiek kombinēta ar mazkaloriju diētu, palīdz samazināt svaru. Uz viesiem laikiem.
  Parasti ir 2 iemesli, kāpēc tiek palielināts svars: eksogēnie (ārējie) un endogēnie ( iekšējie).
Eksogēnie iemesli saistīti ar pārēšanos. Šajā gadījumā jāpievērš uzmanība pareizam uzturam bez badošanās.
Endogēnie iemesli var būt saistīti ar paaugstinātu virsnieru dziedzeru funkciju, pazeminātu vairogdziedzera un olnīcu funkciju.