Dr.Svetlana

Par sevi
Par sevi
 Katram savs ceļš uz homeopātiju. Mans ceļš sākās jau sen. Bērnu un radu slimības, savas veselības kaites. Intuīcijas līmenī es biju sapratusi, ka nav iespējams vienlaikus pastāvīgi lietot stipras zāles un gaidīt izveseļošanos. Es vīlos medicīnā, un sākās atbilžu meklējumu laiks.
 ...Nejaušība tikai izskatās nejauša. Nekas nav nejaušs, visam ir nozīme. Strādājot par zobārsti, sajutu iekšējo nemieru, neapmierinātību ar savu darbu. Pacienti nāca ar savām stomatoloģiskām sudzībām: ar smaganu problēmām, zobu bojājumiem, pat ar protezēšanas vajadzībām - zobārsta ikdienas darbs.
   Būdama perfekcioniste, kam visu vienmēr vajag izdarīt vislabāk, es sapratu: pat ja esi ārsts -  superprofesionālis, tas ir par maz! Kad atnāk uz ikgadējo zobu pārbaudi pirms gada sanētais pacients un tu redzi daudz JAUNU bojājumu zobos, smaganas asiņo, bet daži zobi jau ir kustīgi, rokas nolaižas! Bet pacients zvērē, ka regulāri tīra zobus, veselīgi ēd un ļoti maz našķējas! Un pavisam nedzīvo uz neapdzīvotas salas bez zobu pastas un birstes, ēdot tikai banānus...vienkarši bija problēmas darbā...vai privātā dzīvē...vai nomira mamma...vai veikta operācija...vai bieži slimoja un lietoja antibiotikas...vai paaugsinātā asinsspiediena dēļ terapeits izrakstīja tabletes... vai bija pote...
  Tā var turpināt ilgi, jo VIENMĒR bija starta apstākļi. Bet visiespaidīgākās izmaiņas bija bērniem: Uz apskati māmiņa atved 2 gadīgo bērnu ar skaistiem, baltiem, veseliem piena zobiem. Īstā laime! Ar zobiņiem viss kārtībā! Bet pēc 1-2 gadiem - acīm neticu - jau bojāti vairāki zobi, pat daži sabrukuši. Māmiņu stāsti ir dīvaini līdzīgi: "Daktere! Mēs jau vairākas reizes pārslimojām ar bronhītu            ( traheītu, otītu utt), saņēmam antibiotikas, bērnam pasliktinājās apetīte, bieži iesnas vai aizlikts deguns, adenoīdi..."
  Neteikšu, ka es nemeklēju un biju samierinājusies. Vienkarši es ticēju ārstiem. Kā visi. Reiz pat biju pie viena profesora sakarā ar savām veselības problēmām. Gribēju laikus sākt ārstēšanu, līdz ar pirmajiem slimības simptomiem, neielaist...Rezultātā ilgi gaidītā vizīte - tikai 15 minūtes! Samaksājot lielu naudiņu par konsultāciju, saņēmu rekomendācijas - lietot 5 stipras zāles. Dakteris nemēģināja iedziļināties manās problēmās...
  Liktenis man uzdāvināja iespēju tikties ar apbrīnojamiem cilvēkiem, es pabeidzu Starptautisko Klasiskās Homeopātijas Akadēmiju, apmeklēju seminārus un meistarklases, kā arī daudzus vēl plānoju apmeklēt! Homeopātija kļuva ne tikai par manas dzīves daļu. Homeopātija -  mana dzīve. Pateicoties tai, esmu mainījusies pati, arī pasaule ap mani ir mainījusies. Iespējams, es  varu palīdzēt mainīties arī citiem!